معرفی دوره آموزشی اینستاگرام یک معمار

 • برای موفقیت در اینستاگرام باید چند اصل رو دونست و‌ بهش عمل کرد.
   1. الگوریتم اینستاگرام
  2.هوش مصنوعی اینستاگرام
  3.اصول تولید محتوا
  این قوانین بخشیشون ثابت و بخشی در حال بروزرسانیه، مثلا الگوریتم ۲۰۲۲ اینستاگرام کاملا جدیده که باید بلد باشین تا به موفقیت برسین!
  ویژگی دوره آموزشی اینستاگرام یک معمار اینه که شما یک بار هزینه میکنید، و‌تمام آپدیت های اینستاگرام در آینده رو هم رایگان دریافت میکنین.

چرا باید تو دوره اینستاگرام یک معمار شرکت کنم؟

این دوره توسط یک گروه معماری شش نفره با رزومه درخشان در حوزه طراحی ‌و اجرای پروژه های لوکس ساختمانی ضبط شده.
گروهی که در طول سال ها فعالیت ساختمانی، تجربه بسیاری در تمامی مشاغل مربوط به حوزه معماری بدست آورده و با بررسی بیش از ۵۰۰پیج ساختمانی، کوچینگ ده ها شرکت معماری، دوره ای را آماده کرده که برای جمع آوری اطلاعات آن بیش از یک سال زمان صرف کرده است. دوره ای که صفر تا صد آن چیزی که برای به نتیجه رسیدن و درآمدهای عالی از اینستاگرام نیاز هست، آموزش داده شده.

این دوره برای چه افرادی مناسبه؟

هر شخص یا شرکتی که تصمیم به شروع یا تقویت پیج اینستاگرامی و دیجیتال مارکتینگ خود دارد.سازنده های‌ پروژه های ساختمانی، طراحان، معماران، مجری ها، فروشنده های متریال های ساختمانی، استادان دانشگاه، املاکی ها و تمامی صنف هایی که مربوط به صنعت ساختمان می‌شوند

برای آشنایی با من و سر فصل های این دوره ویدئو زیر را مشاهده کنید

محمدتقی محمدآبادی هستم، مدرس و مشاور برندینگ‌ شرکتی و شخصی در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی با افتخار در سایت و پیج خودم مهم ترین نکات رشد در شبکه های اجتماعی رو بصورت رایگان در اختیار شما میزارم. متولد سال ۱۳۷۶ و از سال ۱۳۹۶ در این حوزه فعالیت میکنم. بارها شکست رو تجربه کردم و بارها از نیمه راه برگشتم اما امروز بعنوان یک مشاور و‌دوست، تجربیاتم رو به رایگان در اختیار دوستان خودم قرار میدم تا در مسیر موفقیت بهترین نتایج رو‌بگیرن